Městská knihovna Janovice nad Úhlavou :

Městská knihovna
Harantova 378
340 21 Janovice nad Úhlavou

Mgr. Olga Kováříková

E-mail: knihovna@janovice.cz

Výpůjční doba

Středa   9 - 12
 Čtvrtek   9 - 12

Knihovna na Facebooku

Staňte se našimi přáteli
na facebooku.

UPOZORŇUJEME ČTENÁŘE - ve čtvrtek 6. května bude knihovna z technických důvodů uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Víte, že probíhá 8. ročník čtenářské soutěže o vstupenky do ZOO Plzeň - POZNÁVEJTE PŘÍRODU ?

Nejbližší akce:

17.05.21 – 30.06.21 , 09:00Městská knihovna Janovice nad Úhlavou
ATELIÉR U MĚ DOMA
I když byly doma, malovaly, kreslily, vymýšlely - s radostí. Výtvarná díla dětí z 2. stupně Masarykovy základní školy v Janovicích nad Úhlavou, které tvořily při distanční výuce pod vedením Zdenky Všelkové a Dany Vaněčkové si můžete prohlédnout na výstavě v Městské knihovně v Janovicích nad Úhlavou.

„Projekt Čtení pomáhá je unikátní projekt, který podporuje rozvoj čtenářství a umožňuje dětem a mládeži přímo se podílet na charitativní činnosti. Také naše knihovna se k tomuto projektu připojuje a plně jej podporuje. Více informací o projektu na www.ctenipomaha.cz

4_www_ptejseknihovny_cz