Městská knihovna Janovice nad Úhlavou :

Městská knihovna
Harantova 378
340 21 Janovice nad Úhlavou

Mgr. Olga Kováříková

E-mail: knihovna@janovice.cz

Výpůjční doba

Středa   9 - 12
 Čtvrtek   9 - 12

Knihovna na Facebooku

Staňte se našimi přáteli
na facebooku.

HRAVÉ ODPOLEDNE V KNIHOVNĚ. - ve středu 22. května mezi 14. a 18. hodinou

Nejbližší akce:

01.06.19 , 14:00městský park v Janovicích nad Úhlavou
ROZDOVÁDĚNÉ LÉTO V AFRICE
Oslavíme Den dětí v městském parku - zábavné odpoledne pro všechny se spoustou soutěží, s písničkami i tancem. Na závěr nás čeká řádění v kopci bílé pěny. Občerstvení je zajištěno. Srdečně zvou Město Janovice nad Úhlavou a SDH Janovice.
15.06.19 , 20:00městský park v Janovicích nad Úhlavou
HE BAND
Koncert reggaendární HE band, jedné z prvních českých reggae kapel. Vlastní tvorbu doplňuje repertoár takových velikánů jako jsou James Brown, Bob Marley, Stevie Wonder apod. Seskupení kvalitních hudebníků přináší zajimavý zážitek a nasazení, které není v těchto zeměpisných šířkách obvyklé.

Reportáže z akcí

„Projekt Čtení pomáhá je unikátní projekt, který podporuje rozvoj čtenářství a umožňuje dětem a mládeži přímo se podílet na charitativní činnosti. Také naše knihovna se k tomuto projektu připojuje a plně jej podporuje. Více informací o projektu na www.ctenipomaha.cz

4_www_ptejseknihovny_cz