Městská knihovna Janovice nad Úhlavou :

Městská knihovna
Harantova 378
340 21 Janovice nad Úhlavou

Mgr. Olga Kováříková

E-mail: knihovna@janovice.cz

Milí návštěvníci a čtenáři,

knihovna je uzavřena podle nařízení vlády do 3. listopadu 2020. Děkujeme za pochopení, výpůjčky budou automaticky prodlouženy.

Výstava v městské knihovně PODZIMNÍ RADOSTI. Alespoň malé pohlazení na duši v tomto čase pro naše čtenáře a návštěvníky.

Nejbližší akce:

12.10.20 – 30.11.20 , 09:00Městská knihovna Janovice nad Úhlavou
PODZIMNÍ RADOSTI
Výstava něžných obrázků výtvarnice Jarky Papežové (Ateliér s duší) potrvá v městské knihovně do konce listopadu. www.knihovna-janovice.cz
27.10.20 , 18:00sál městského úřadu v Janovicích nad Úhlavou
EMIL KINTZL: ZMIZELÁ ŠUMAVA 5. -  ZRUŠENO
Beseda a promítání krátkých filmů o poválečných osudech lidí a osad na Šumavě - provází Emil Kintzl.
28.10.20 , 17:00lihovar v Janovicích nad Úhlavou
BIG BAND, LAMPIONOVÝ PRŮVOD A OHŇOSTROJ - ZRUŠENO
Oslavit státní svátek vzniku Československa můžete spolu s námi a orchestrem ZUŠky Big Bandem Klatovy v janovickém lihovaru. Chybět nebude lampionový průvod a na závěr slavnostní ohňostroj.
12.11.20 , 18:00sál městského úřadu v Janovicích nad Úhlavou
S KARLEM SEDLÁČKEM O SVOBODNÉ EVROPĚ A O USA
Hlasatel a redaktor Rádia Svobodná Evropa Karel Sedláček vypráví o zákulisí této americké rozhlasové stanice i svých toulkách Amerikou. Aktuální beseda k výsledkům voleb amerického prezidenta.
17.11.20 , 19:00sál městského úřadu v Janovicích nad Úhlavou
SALOME
Salome - pásmo písní Karla Kryla pro zpěv, harfu, klarinet a kytaru. Salome je původní a unikátní projekt pěti mladých umělců - Pavel Batěk, Petr Šťastný, Tomáš Kůgel, Barbora Plachá a Michal Vejskal, kteří osobitým způsobem navazují na vynikající hudební potenciál písní Karla Kryla.
19.11.20 , 15:00Městská knihovna Janovice nad Úhlavou
PERNÍČKOVĚ ODPOLEDNE

„Projekt Čtení pomáhá je unikátní projekt, který podporuje rozvoj čtenářství a umožňuje dětem a mládeži přímo se podílet na charitativní činnosti. Také naše knihovna se k tomuto projektu připojuje a plně jej podporuje. Více informací o projektu na www.ctenipomaha.cz

4_www_ptejseknihovny_cz